admin.pack.default.hepa-filter-s admin.common.for_vacuum_cleaner SAMSUNG VCC4550V35/XEO
ADJA MEG A TERMÉKEK SZÁMÁT...
db
Az áru jelenleg nem elérhető. 2 hét múlva újra raktáron lesz.
Az Ön
rendelése
admin.good.parameters.OUTLENGTH 150 mm
admin.good.parameters.OUTWIDTH 78 mm
admin.good.parameters.HEIGHT 20 mm
admin.good.parameters.WASHABLE admin.good.parameters.Y
admin.good.parameters.SHAPE admin.good.parameters.BOX
Ajánljuk
SAMSUNG VCC4550V35/XEO
admin.pack.default.hepa-filter-s admin.common.for_vacuum_cleaner SAMSUNG VCC4550V35/XEO (HF1361)
A csomagolás tartalma: (1+1 db)
Raktárkészleten: nincs
SAMSUNG VCC4550V35/XEO
admin.pack.default.hepa-filter-s admin.common.for_vacuum_cleaner SAMSUNG VCC4550V35/XEO (HF1362)
A csomagolás tartalma: (2 db)
Raktárkészleten: nincs
SAMSUNG VCC4550V35/XEO
Illatrudak porszívóhoz
A csomagolás tartalma: (5 db)
Raktárkészleten: igen
SAMSUNG VCC4550V35/XEO
Illatrudak porszívóhoz
A csomagolás tartalma: (5 db)
Raktárkészleten: igen
SAMSUNG VCC4550V35/XEO
SAMSUNG VCC4550V35/XEO
VACS BR0001 padlóturbókefe, univerzális
A csomagolás tartalma: (1 db)
SAMSUNG VCC4550V35/XEO
Padlókefe kemény padlókhoz, univerzális
A csomagolás tartalma: (1 db)
SAMSUNG VCC4550V35/XEO
Padlófúvóka macska- és kutyaszőrhöz, univerzális
SAMSUNG VCC4550V35/XEO
Műanyag padlófej univerzális VACS BR0004, univerzális
SAMSUNG VCC4550V35/XEO
Műanyag fúvóka VACS BR0051, 35 mm.
SAMSUNG VCC4550V35/XEO
VACS BR0061 fúrófúvóka, univerzális.
SAMSUNG VCC4550V35/XEO
Állati szőr kefe VACS BR0071, univerzális.
SAMSUNG VCC4550V35/XEO
35 mm-es teleszkópos cső.
SAMSUNG VCC4550V35/XEO
32 mm-es teleszkópos cső.
SAMSUNG VCC4550V35/XEO
35 mm-es teleszkópos cső.