admin.pack.default.hepa-filter-s admin.common.for_vacuum_cleaner SAMSUNG VCC4550V35/XEO
ADJA MEG A TERMÉKEK SZÁMÁT...
db
Az áru jelenleg nem elérhető. 2 hét múlva újra raktáron lesz.
Az Ön
rendelése
A készletben lévő termékek száma: 2
admin.good.parameters.OUTLENGTH 130 mm
admin.good.parameters.OUTWIDTH 118 mm
admin.good.parameters.INWIDTH 110 mm
admin.good.parameters.INLENGTH 122 mm
admin.good.parameters.HEIGHT 22 mm
admin.good.parameters.SHAPE admin.good.parameters.BOX
admin.good.parameters.WASHABLE admin.good.parameters.Y
TERMÉK FÉNYKÉP
admin.good.parameters.OUTLENGTH 150 mm
admin.good.parameters.OUTWIDTH 78 mm
admin.good.parameters.HEIGHT 20 mm
Ajánljuk
SAMSUNG VCC4550V35/XEO
admin.pack.default.hepa-filter-s admin.common.for_vacuum_cleaner SAMSUNG VCC4550V35/XEO (HF1362)
A csomagolás tartalma: (2 db)
Raktárkészleten: nincs
SAMSUNG VCC4550V35/XEO
Illatrudak porszívóhoz
A csomagolás tartalma: (5 db)
Raktárkészleten: igen
SAMSUNG VCC4550V35/XEO
Illatrudak porszívóhoz
A csomagolás tartalma: (5 db)
Raktárkészleten: igen
SAMSUNG VCC4550V35/XEO
SAMSUNG VCC4550V35/XEO
VACS BR0001 padlóturbókefe, univerzális
A csomagolás tartalma: (1 db)
SAMSUNG VCC4550V35/XEO
Padlókefe kemény padlókhoz, univerzális
A csomagolás tartalma: (1 db)
SAMSUNG VCC4550V35/XEO
Padlófúvóka macska- és kutyaszőrhöz, univerzális
Raktárkészleten: nincs
SAMSUNG VCC4550V35/XEO
admin.pack.default.hepa-filter-s admin.common.for_vacuum_cleaner SAMSUNG VCC4550V35/XEO (HF1360)
SAMSUNG VCC4550V35/XEO
Műanyag padlófej univerzális VACS BR0004, univerzális
SAMSUNG VCC4550V35/XEO
Műanyag fúvóka VACS BR0051, 35 mm.
SAMSUNG VCC4550V35/XEO
VACS BR0061 fúrófúvóka, univerzális.
SAMSUNG VCC4550V35/XEO
Állati szőr kefe VACS BR0071, univerzális.
SAMSUNG VCC4550V35/XEO
35 mm-es teleszkópos cső.
SAMSUNG VCC4550V35/XEO
32 mm-es teleszkópos cső.
SAMSUNG VCC4550V35/XEO
35 mm-es teleszkópos cső.