admin.pack.default.hepa-filter-s admin.common.for_vacuum_cleaner MAKITA VC4210MX
rendelése
admin.good.parameters.OUTLENGTH 245 mm
admin.good.parameters.OUTWIDTH 170 mm
admin.good.parameters.INWIDTH 133 mm
admin.good.parameters.INLENGTH 210 mm
admin.good.parameters.HEIGHT 55 mm
admin.good.parameters.WASHABLE admin.good.parameters.Y
admin.good.parameters.ECO admin.good.parameters.false
admin.good.parameters.SHAPE admin.good.parameters.CYLINDER
Ajánljuk
MAKITA VC4210MX
Illatrudak porszívóhoz
A csomagolás tartalma: (5 db)
Raktárkészleten: igen
MAKITA VC4210MX
Illatrudak porszívóhoz
A csomagolás tartalma: (5 db)
Raktárkészleten: igen
MAKITA VC4210MX
MAKITA VC4210MX
VACS BR0001 padlóturbókefe, univerzális
A csomagolás tartalma: (1 db)
MAKITA VC4210MX
Padlókefe kemény padlókhoz, univerzális
A csomagolás tartalma: (1 db)
MAKITA VC4210MX
Padlófúvóka macska- és kutyaszőrhöz, univerzális
Raktárkészleten: nincs
MAKITA VC4210MX
Műanyag padlófej univerzális VACS BR0004, univerzális
MAKITA VC4210MX
admin.pack.default.hepa-filter-s admin.common.for_vacuum_cleaner MAKITA VC4210MX (HF3313)
A csomagolás tartalma: (3 db)
MAKITA VC4210MX
Műanyag fúvóka VACS BR0051, 35 mm.
MAKITA VC4210MX
VACS BR0061 fúrófúvóka, univerzális.
MAKITA VC4210MX
Állati szőr kefe VACS BR0071, univerzális.
MAKITA VC4210MX
35 mm-es teleszkópos cső.
MAKITA VC4210MX
32 mm-es teleszkópos cső.
MAKITA VC4210MX
35 mm-es teleszkópos cső.
Raktárkészleten: nincs
MAKITA VC4210MX
SET porszívózsákokkal és szűrővel EK3041
A csomagolás tartalma: (12+1 db)
MAKITA VC4210MX
SET porszívózsákokkal és szűrővel EK3082
A csomagolás tartalma: (24+2 db)
Exkluzív garancia
100%-OS PÉNZVISSZAFIZETÉSI GARANCIA