admin.pack.default.hepa-filter-s admin.common.for_vacuum_cleaner GORENJE VCEA22ECR
rendelése
admin.good.parameters.OUTLENGTH 170 mm
admin.good.parameters.OUTWIDTH 80 mm
admin.good.parameters.INWIDTH 74 mm
admin.good.parameters.INLENGTH 164 mm
admin.good.parameters.HEIGHT 22 mm
admin.good.parameters.WASHABLE admin.good.parameters.Y
admin.good.parameters.ECO admin.good.parameters.false
admin.good.parameters.SHAPE admin.good.parameters.CYLINDER
Ajánljuk
GORENJE VCEA22ECR
VACS MF0105 motorszűrő porszívókhoz
A csomagolás tartalma: (5 db)
Raktárkészleten: igen
GORENJE VCEA22ECR
Illatrudak porszívóhoz
A csomagolás tartalma: (5 db)
Raktárkészleten: igen
GORENJE VCEA22ECR
Illatrudak porszívóhoz
GORENJE VCEA22ECR
GORENJE VCEA22ECR
VACS BR0001 padlóturbókefe, univerzális
A csomagolás tartalma: (1 db)
GORENJE VCEA22ECR
Padlókefe kemény padlókhoz, univerzális
A csomagolás tartalma: (1 db)
GORENJE VCEA22ECR
Padlófúvóka macska- és kutyaszőrhöz, univerzális
Raktárkészleten: nincs
GORENJE VCEA22ECR
Műanyag padlófej univerzális VACS BR0004, univerzális
GORENJE VCEA22ECR
admin.pack.default.hepa-filter-s admin.common.for_vacuum_cleaner GORENJE VCEA22ECR (HF3793)
A csomagolás tartalma: (3 db)
GORENJE VCEA22ECR
Műanyag fúvóka VACS BR0051, 35 mm.
GORENJE VCEA22ECR
VACS BR0061 fúrófúvóka, univerzális.
GORENJE VCEA22ECR
Állati szőr kefe VACS BR0071, univerzális.
GORENJE VCEA22ECR
35 mm-es teleszkópos cső.
GORENJE VCEA22ECR
32 mm-es teleszkópos cső.
GORENJE VCEA22ECR
35 mm-es teleszkópos cső.
Raktárkészleten: nincs
Exkluzív garancia
100%-OS PÉNZVISSZAFIZETÉSI GARANCIA