admin.pack.default.hepa-filter-s admin.common.for_vacuum_cleaner BOSCH BGC05X20GB/03
rendelése
admin.good.parameters.HEIGHT 20 mm
admin.good.parameters.DIAMETER1 149 mm
admin.good.parameters.DIAMETER2 135 mm
admin.good.parameters.WASHABLE admin.good.parameters.Y
admin.good.parameters.SHAPE admin.good.parameters.CYLINDER
Ajánljuk
BOSCH BGC05X20GB/03
admin.pack.default.hepa-filter-s admin.common.for_vacuum_cleaner BOSCH BGC05X20GB/03 (HF1693)
A csomagolás tartalma: (3 db)
Raktárkészleten: igen
BOSCH BGC05X20GB/03
admin.pack.default.hepa-filter-s admin.common.for_vacuum_cleaner BOSCH BGC05X20GB/03 (HF1692)
A csomagolás tartalma: (1 + 1 db)
Raktárkészleten: igen
BOSCH BGC05X20GB/03
admin.pack.default.hepa-filter-s admin.common.for_vacuum_cleaner BOSCH BGC05X20GB/03 (HF0251)
A csomagolás tartalma: (1 db)
BOSCH BGC05X20GB/03
admin.pack.default.hepa-filter-s admin.common.for_vacuum_cleaner BOSCH BGC05X20GB/03 (HF0252)
A csomagolás tartalma: (2 db)
BOSCH BGC05X20GB/03
Illatrudak porszívóhoz
A csomagolás tartalma: (5 db)
BOSCH BGC05X20GB/03
Illatrudak porszívóhoz
A csomagolás tartalma: (5 db)
BOSCH BGC05X20GB/03
BOSCH BGC05X20GB/03
VACS BR0001 padlóturbókefe, univerzális
A csomagolás tartalma: (1 db)
BOSCH BGC05X20GB/03
Padlókefe kemény padlókhoz, univerzális
BOSCH BGC05X20GB/03
Padlófúvóka macska- és kutyaszőrhöz, univerzális
Raktárkészleten: nincs
BOSCH BGC05X20GB/03
Műanyag padlófej univerzális VACS BR0004, univerzális
BOSCH BGC05X20GB/03
Műanyag fúvóka VACS BR0051, 35 mm.
BOSCH BGC05X20GB/03
VACS BR0061 fúrófúvóka, univerzális.
BOSCH BGC05X20GB/03
Állati szőr kefe VACS BR0071, univerzális.
BOSCH BGC05X20GB/03
35 mm-es teleszkópos cső.
BOSCH BGC05X20GB/03
32 mm-es teleszkópos cső.
BOSCH BGC05X20GB/03
35 mm-es teleszkópos cső.
Raktárkészleten: nincs
Exkluzív garancia
100%-OS PÉNZVISSZAFIZETÉSI GARANCIA