admin.pack.default.hepa-filter-s admin.common.for_vacuum_cleaner BOSCH BGC05X20GB/03
rendelése
A készletben lévő termékek száma: 2
admin.good.parameters.OUTLENGTH 115 mm
admin.good.parameters.OUTWIDTH 88 mm
admin.good.parameters.INWIDTH 75 mm
admin.good.parameters.INLENGTH 103 mm
admin.good.parameters.HEIGHT 27 mm
admin.good.parameters.WASHABLE admin.good.parameters.Y
admin.good.parameters.SHAPE admin.good.parameters.BOX
TERMÉK FÉNYKÉP
admin.good.parameters.HEIGHT 20 mm
admin.good.parameters.DIAMETER1 149 mm
admin.good.parameters.DIAMETER2 135 mm
admin.good.parameters.SHAPE admin.good.parameters.CYLINDER
Ajánljuk
BOSCH BGC05X20GB/03
admin.pack.default.hepa-filter-s admin.common.for_vacuum_cleaner BOSCH BGC05X20GB/03 (HF1691)
A csomagolás tartalma: (1 db)
Raktárkészleten: igen
BOSCH BGC05X20GB/03
admin.pack.default.hepa-filter-s admin.common.for_vacuum_cleaner BOSCH BGC05X20GB/03 (HF1693)
A csomagolás tartalma: (3 db)
Raktárkészleten: igen
BOSCH BGC05X20GB/03
admin.pack.default.hepa-filter-s admin.common.for_vacuum_cleaner BOSCH BGC05X20GB/03 (HF0251)
A csomagolás tartalma: (1 db)
BOSCH BGC05X20GB/03
admin.pack.default.hepa-filter-s admin.common.for_vacuum_cleaner BOSCH BGC05X20GB/03 (HF0252)
A csomagolás tartalma: (2 db)
BOSCH BGC05X20GB/03
Illatrudak porszívóhoz
A csomagolás tartalma: (5 db)
BOSCH BGC05X20GB/03
Illatrudak porszívóhoz
A csomagolás tartalma: (5 db)
BOSCH BGC05X20GB/03
BOSCH BGC05X20GB/03
VACS BR0001 padlóturbókefe, univerzális
BOSCH BGC05X20GB/03
Padlókefe kemény padlókhoz, univerzális
BOSCH BGC05X20GB/03
Padlófúvóka macska- és kutyaszőrhöz, univerzális
Raktárkészleten: nincs
BOSCH BGC05X20GB/03
Műanyag padlófej univerzális VACS BR0004, univerzális
BOSCH BGC05X20GB/03
Műanyag fúvóka VACS BR0051, 35 mm.
BOSCH BGC05X20GB/03
VACS BR0061 fúrófúvóka, univerzális.
BOSCH BGC05X20GB/03
Állati szőr kefe VACS BR0071, univerzális.
BOSCH BGC05X20GB/03
35 mm-es teleszkópos cső.
BOSCH BGC05X20GB/03
32 mm-es teleszkópos cső.
BOSCH BGC05X20GB/03
35 mm-es teleszkópos cső.
Raktárkészleten: nincs
Exkluzív garancia
100%-OS PÉNZVISSZAFIZETÉSI GARANCIA