admin.pack.default.hepa-filter-s admin.common.for_vacuum_cleaner SAMSUNG VCC88P0H1B
rendelése
admin.good.parameters.OUTLENGTH 147 mm
admin.good.parameters.OUTWIDTH 102 mm
admin.good.parameters.INWIDTH 88 mm
admin.good.parameters.INLENGTH 132 mm
admin.good.parameters.HEIGHT 30 mm
admin.good.parameters.SHAPE admin.good.parameters.BOX
Ajánljuk
SAMSUNG VCC88P0H1B
admin.pack.default.hepa-filter-s admin.common.for_vacuum_cleaner SAMSUNG VCC88P0H1B (HF0682)
A csomagolás tartalma: (1+1 db)
Raktárkészleten: igen
SAMSUNG VCC88P0H1B
admin.pack.default.hepa-filter-s admin.common.for_vacuum_cleaner SAMSUNG VCC88P0H1B (HF1431)
A csomagolás tartalma: (1 db)
Raktárkészleten: igen
SAMSUNG VCC88P0H1B
admin.pack.default.hepa-filter-s admin.common.for_vacuum_cleaner SAMSUNG VCC88P0H1B (HF1432)
A csomagolás tartalma: (2 db)
SAMSUNG VCC88P0H1B
Illatrudak porszívóhoz
A csomagolás tartalma: (5 db)
SAMSUNG VCC88P0H1B
Illatrudak porszívóhoz
A csomagolás tartalma: (5 db)
SAMSUNG VCC88P0H1B
SAMSUNG VCC88P0H1B
VACS BR0001 padlóturbókefe, univerzális
A csomagolás tartalma: (1 db)
SAMSUNG VCC88P0H1B
Padlókefe kemény padlókhoz, univerzális
SAMSUNG VCC88P0H1B
Padlófúvóka macska- és kutyaszőrhöz, univerzális
Raktárkészleten: nincs
SAMSUNG VCC88P0H1B
Műanyag padlófej univerzális VACS BR0004, univerzális
SAMSUNG VCC88P0H1B
Műanyag fúvóka VACS BR0051, 35 mm.
SAMSUNG VCC88P0H1B
VACS BR0061 fúrófúvóka, univerzális.
SAMSUNG VCC88P0H1B
Állati szőr kefe VACS BR0071, univerzális.
SAMSUNG VCC88P0H1B
35 mm-es teleszkópos cső.
SAMSUNG VCC88P0H1B
32 mm-es teleszkópos cső.
SAMSUNG VCC88P0H1B
35 mm-es teleszkópos cső.
Raktárkészleten: nincs
Exkluzív garancia
100%-OS PÉNZVISSZAFIZETÉSI GARANCIA