admin.pack.default.hepa-filter-s admin.common.for_vacuum_cleaner SIEMENS VSQ4G2132/03
rendelése
admin.good.parameters.OUTLENGTH 150 mm
admin.good.parameters.OUTWIDTH 105 mm
admin.good.parameters.INWIDTH 95 mm
admin.good.parameters.INLENGTH 132 mm
admin.good.parameters.HEIGHT 22 mm
admin.good.parameters.SHAPE admin.good.parameters.BOX
Ajánljuk
SIEMENS VSQ4G2132/03
VACS MF0105 motorszűrő porszívókhoz
A csomagolás tartalma: (5 db)
Raktárkészleten: igen
SIEMENS VSQ4G2132/03
Illatrudak porszívóhoz
A csomagolás tartalma: (5 db)
Raktárkészleten: igen
SIEMENS VSQ4G2132/03
Illatrudak porszívóhoz
SIEMENS VSQ4G2132/03
SIEMENS VSQ4G2132/03
VACS BR0001 padlóturbókefe, univerzális
A csomagolás tartalma: (1 db)
SIEMENS VSQ4G2132/03
Padlókefe kemény padlókhoz, univerzális
A csomagolás tartalma: (1 db)
SIEMENS VSQ4G2132/03
Padlófúvóka macska- és kutyaszőrhöz, univerzális
Raktárkészleten: nincs
SIEMENS VSQ4G2132/03
admin.pack.default.hepa-filter-s admin.common.for_vacuum_cleaner SIEMENS VSQ4G2132/03 (HF0043)
SIEMENS VSQ4G2132/03
Műanyag padlófej univerzális VACS BR0004, univerzális
SIEMENS VSQ4G2132/03
admin.pack.default.hepa-filter-s admin.common.for_vacuum_cleaner SIEMENS VSQ4G2132/03 (HF004X)
A csomagolás tartalma: (3 db)
SIEMENS VSQ4G2132/03
admin.pack.default.hepa-filter-s admin.common.for_vacuum_cleaner SIEMENS VSQ4G2132/03 (HF3671)
SIEMENS VSQ4G2132/03
admin.pack.default.hepa-filter-s admin.common.for_vacuum_cleaner SIEMENS VSQ4G2132/03 (HF3673)
A csomagolás tartalma: (3 db)
SIEMENS VSQ4G2132/03
Műanyag fúvóka VACS BR0051, 35 mm.
SIEMENS VSQ4G2132/03
VACS BR0061 fúrófúvóka, univerzális.
SIEMENS VSQ4G2132/03
Állati szőr kefe VACS BR0071, univerzális.
SIEMENS VSQ4G2132/03
35 mm-es teleszkópos cső.
SIEMENS VSQ4G2132/03
32 mm-es teleszkópos cső.
SIEMENS VSQ4G2132/03
35 mm-es teleszkópos cső.