admin.pack.default.hepa-filter-s admin.common.for_vacuum_cleaner SIEMENS VS72C35/04
rendelése
admin.good.parameters.OUTLENGTH 150 mm
admin.good.parameters.OUTWIDTH 105 mm
admin.good.parameters.INWIDTH 95 mm
admin.good.parameters.INLENGTH 132 mm
admin.good.parameters.HEIGHT 22 mm
admin.good.parameters.SHAPE admin.good.parameters.BOX
Ajánljuk
SIEMENS VS72C35/04
VACS MF0105 motorszűrő porszívókhoz
A csomagolás tartalma: (5 db)
Raktárkészleten: igen
SIEMENS VS72C35/04
Illatrudak porszívóhoz
A csomagolás tartalma: (5 db)
Raktárkészleten: igen
SIEMENS VS72C35/04
Illatrudak porszívóhoz
SIEMENS VS72C35/04
SIEMENS VS72C35/04
VACS BR0001 padlóturbókefe, univerzális
A csomagolás tartalma: (1 db)
SIEMENS VS72C35/04
Padlókefe kemény padlókhoz, univerzális
A csomagolás tartalma: (1 db)
SIEMENS VS72C35/04
Padlófúvóka macska- és kutyaszőrhöz, univerzális
Raktárkészleten: nincs
SIEMENS VS72C35/04
admin.pack.default.hepa-filter-s admin.common.for_vacuum_cleaner SIEMENS VS72C35/04 (HF0043)
SIEMENS VS72C35/04
Műanyag padlófej univerzális VACS BR0004, univerzális
SIEMENS VS72C35/04
admin.pack.default.hepa-filter-s admin.common.for_vacuum_cleaner SIEMENS VS72C35/04 (HF004X)
A csomagolás tartalma: (3 db)
SIEMENS VS72C35/04
Műanyag fúvóka VACS BR0051, 35 mm.
SIEMENS VS72C35/04
VACS BR0061 fúrófúvóka, univerzális.
SIEMENS VS72C35/04
Állati szőr kefe VACS BR0071, univerzális.
SIEMENS VS72C35/04
35 mm-es teleszkópos cső.
SIEMENS VS72C35/04
32 mm-es teleszkópos cső.
SIEMENS VS72C35/04
35 mm-es teleszkópos cső.