admin.pack.default.hepa-filter-s admin.common.for_vacuum_cleaner BOSCH BSD110504
rendelése
admin.good.parameters.OUTLENGTH 150 mm
admin.good.parameters.OUTWIDTH 105 mm
admin.good.parameters.INWIDTH 95 mm
admin.good.parameters.INLENGTH 132 mm
admin.good.parameters.HEIGHT 22 mm
admin.good.parameters.SHAPE admin.good.parameters.BOX
Ajánljuk
BOSCH BSD110504
VACS MF0105 motorszűrő porszívókhoz
A csomagolás tartalma: (5 db)
Raktárkészleten: igen
BOSCH BSD110504
Illatrudak porszívóhoz
A csomagolás tartalma: (5 db)
Raktárkészleten: igen
BOSCH BSD110504
Illatrudak porszívóhoz
BOSCH BSD110504
BOSCH BSD110504
VACS BR0001 padlóturbókefe, univerzális
A csomagolás tartalma: (1 db)
BOSCH BSD110504
Padlókefe kemény padlókhoz, univerzális
A csomagolás tartalma: (1 db)
BOSCH BSD110504
Padlófúvóka macska- és kutyaszőrhöz, univerzális
Raktárkészleten: nincs
BOSCH BSD110504
admin.pack.default.hepa-filter-s admin.common.for_vacuum_cleaner BOSCH BSD110504 (HF0042)
BOSCH BSD110504
Műanyag padlófej univerzális VACS BR0004, univerzális
BOSCH BSD110504
admin.pack.default.hepa-filter-s admin.common.for_vacuum_cleaner BOSCH BSD110504 (HF004X)
A csomagolás tartalma: (3 db)
BOSCH BSD110504
Műanyag fúvóka VACS BR0051, 35 mm.
BOSCH BSD110504
VACS BR0061 fúrófúvóka, univerzális.
BOSCH BSD110504
Állati szőr kefe VACS BR0071, univerzális.
BOSCH BSD110504
35 mm-es teleszkópos cső.
BOSCH BSD110504
32 mm-es teleszkópos cső.
BOSCH BSD110504
35 mm-es teleszkópos cső.