admin.pack.default.hepa-filter-s admin.common.for_vacuum_cleaner BOSCH BSD1105/01
rendelése
admin.good.parameters.OUTLENGTH 150 mm
admin.good.parameters.OUTWIDTH 105 mm
admin.good.parameters.INWIDTH 95 mm
admin.good.parameters.INLENGTH 132 mm
admin.good.parameters.HEIGHT 22 mm
admin.good.parameters.SHAPE admin.good.parameters.BOX
Ajánljuk
BOSCH BSD1105/01
VACS MF0105 motorszűrő porszívókhoz
A csomagolás tartalma: (5 db)
Raktárkészleten: igen
BOSCH BSD1105/01
Illatrudak porszívóhoz
A csomagolás tartalma: (5 db)
Raktárkészleten: igen
BOSCH BSD1105/01
Illatrudak porszívóhoz
BOSCH BSD1105/01
BOSCH BSD1105/01
VACS BR0001 padlóturbókefe, univerzális
A csomagolás tartalma: (1 db)
BOSCH BSD1105/01
Padlókefe kemény padlókhoz, univerzális
A csomagolás tartalma: (1 db)
BOSCH BSD1105/01
Padlófúvóka macska- és kutyaszőrhöz, univerzális
Raktárkészleten: nincs
BOSCH BSD1105/01
admin.pack.default.hepa-filter-s admin.common.for_vacuum_cleaner BOSCH BSD1105/01 (HF0042)
BOSCH BSD1105/01
Műanyag padlófej univerzális VACS BR0004, univerzális
BOSCH BSD1105/01
admin.pack.default.hepa-filter-s admin.common.for_vacuum_cleaner BOSCH BSD1105/01 (HF004X)
A csomagolás tartalma: (3 db)
BOSCH BSD1105/01
Műanyag fúvóka VACS BR0051, 35 mm.
BOSCH BSD1105/01
VACS BR0061 fúrófúvóka, univerzális.
BOSCH BSD1105/01
Állati szőr kefe VACS BR0071, univerzális.
BOSCH BSD1105/01
35 mm-es teleszkópos cső.
BOSCH BSD1105/01
32 mm-es teleszkópos cső.
BOSCH BSD1105/01
35 mm-es teleszkópos cső.