admin.pack.default.hepa-filter-s admin.common.for_vacuum_cleaner BOSCH BGL35MOV Serie
rendelése
admin.good.parameters.OUTLENGTH 161 mm
admin.good.parameters.OUTWIDTH 113 mm
admin.good.parameters.HEIGHT 19 mm
admin.good.parameters.WASHABLE admin.good.parameters.Y
admin.good.parameters.ECO admin.good.parameters.false
admin.good.parameters.SHAPE admin.good.parameters.CYLINDER
Ajánljuk
BOSCH BGL35MOV Serie
Raktárkészleten: igen
BOSCH BGL35MOV Serie
Raktárkészleten: igen
BOSCH BGL35MOV Serie
BOSCH BGL35MOV Serie
VACS BR0001 padlóturbókefe, univerzális
A csomagolás tartalma: (1 db)
BOSCH BGL35MOV Serie
Padlókefe kemény padlókhoz, univerzális
A csomagolás tartalma: (1 db)
BOSCH BGL35MOV Serie
Padlófúvóka macska- és kutyaszőrhöz, univerzális
Raktárkészleten: nincs
BOSCH BGL35MOV Serie
VACS MF0105 motorszűrő porszívókhoz
BOSCH BGL35MOV Serie
VACS MF0205 motorszűrő porszívókhoz
BOSCH BGL35MOV Serie
Raktárkészleten: nincs
BOSCH BGL35MOV Serie
Egyszeri használatos arcmaszk FFP2
A csomagolás tartalma: (Szájmaszk 10db)
BOSCH BGL35MOV Serie
admin.pack.default.hepa-filter-s admin.common.for_vacuum_cleaner BOSCH BGL35MOV Serie (HF0651)
BOSCH BGL35MOV Serie
admin.pack.default.hepa-filter-s admin.common.for_vacuum_cleaner BOSCH BGL35MOV Serie (HF0652)
A csomagolás tartalma: (2 db)
BOSCH BGL35MOV Serie
admin.pack.default.hepa-filter-s admin.common.for_vacuum_cleaner BOSCH BGL35MOV Serie (HF0653)
A csomagolás tartalma: (1 + 2 db)
BOSCH BGL35MOV Serie
Műanyag padlófej univerzális VACS BR0004, univerzális
BOSCH BGL35MOV Serie
admin.pack.default.hepa-filter-s admin.common.for_vacuum_cleaner BOSCH BGL35MOV Serie (HF3671)
BOSCH BGL35MOV Serie
Műanyag fúvóka VACS BR0051, 35 mm.
BOSCH BGL35MOV Serie
VACS BR0061 fúrófúvóka, univerzális.
BOSCH BGL35MOV Serie
Állati szőr kefe VACS BR0071, univerzális.
BOSCH BGL35MOV Serie
35 mm-es teleszkópos cső.
BOSCH BGL35MOV Serie
32 mm-es teleszkópos cső.
BOSCH BGL35MOV Serie
35 mm-es teleszkópos cső.
BOSCH BGL35MOV Serie
SET porszívózsákokkal és szűrővel KB1041
A csomagolás tartalma: (16+1 db)
BOSCH BGL35MOV Serie
Exkluzív garancia
100%-OS PÉNZVISSZAFIZETÉSI GARANCIA