admin.pack.default.hepa-filter-s admin.common.for_vacuum_cleaner BOSCH BGL35MON... Serie
rendelése
admin.good.parameters.OUTLENGTH 161 mm
admin.good.parameters.OUTWIDTH 113 mm
admin.good.parameters.HEIGHT 19 mm
admin.good.parameters.WASHABLE admin.good.parameters.Y
admin.good.parameters.ECO admin.good.parameters.false
admin.good.parameters.SHAPE admin.good.parameters.CYLINDER
Ajánljuk
BOSCH BGL35MON... Serie
Illatrudak porszívóhoz
A csomagolás tartalma: (5 db)
Raktárkészleten: igen
BOSCH BGL35MON... Serie
Illatrudak porszívóhoz
A csomagolás tartalma: (5 db)
Raktárkészleten: igen
BOSCH BGL35MON... Serie
BOSCH BGL35MON... Serie
VACS BR0001 padlóturbókefe, univerzális
A csomagolás tartalma: (1 db)
BOSCH BGL35MON... Serie
Padlókefe kemény padlókhoz, univerzális
A csomagolás tartalma: (1 db)
BOSCH BGL35MON... Serie
Padlófúvóka macska- és kutyaszőrhöz, univerzális
Raktárkészleten: nincs
BOSCH BGL35MON... Serie
VACS MF0105 motorszűrő porszívókhoz
BOSCH BGL35MON... Serie
VACS MF0205 motorszűrő porszívókhoz
BOSCH BGL35MON... Serie
Háromrétegű egyhasználatos szájmaszk
A csomagolás tartalma: (Szájmaszk 50db/csomag)
Raktárkészleten: nincs
BOSCH BGL35MON... Serie
Egyszeri használatos arcmaszk FFP2
A csomagolás tartalma: (Szájmaszk 10db)
BOSCH BGL35MON... Serie
admin.pack.default.hepa-filter-s admin.common.for_vacuum_cleaner BOSCH BGL35MON... Serie (HF0651)
BOSCH BGL35MON... Serie
admin.pack.default.hepa-filter-s admin.common.for_vacuum_cleaner BOSCH BGL35MON... Serie (HF0652)
A csomagolás tartalma: (2 db)
BOSCH BGL35MON... Serie
admin.pack.default.hepa-filter-s admin.common.for_vacuum_cleaner BOSCH BGL35MON... Serie (HF0653)
A csomagolás tartalma: (1 + 2 db)
BOSCH BGL35MON... Serie
Műanyag padlófej univerzális VACS BR0004, univerzális
BOSCH BGL35MON... Serie
admin.pack.default.hepa-filter-s admin.common.for_vacuum_cleaner BOSCH BGL35MON... Serie (HF3673)
A csomagolás tartalma: (3 db)
BOSCH BGL35MON... Serie
Műanyag fúvóka VACS BR0051, 35 mm.
BOSCH BGL35MON... Serie
VACS BR0061 fúrófúvóka, univerzális.
BOSCH BGL35MON... Serie
Állati szőr kefe VACS BR0071, univerzális.
BOSCH BGL35MON... Serie
35 mm-es teleszkópos cső.
BOSCH BGL35MON... Serie
32 mm-es teleszkópos cső.
BOSCH BGL35MON... Serie
35 mm-es teleszkópos cső.
BOSCH BGL35MON... Serie
SET porszívózsákokkal és szűrővel KB1041
A csomagolás tartalma: (16+1 db)
BOSCH BGL35MON... Serie
SET porszívózsákokkal és szűrővel KB1082
A csomagolás tartalma: (32+2 db)
Exkluzív garancia
100%-OS PÉNZVISSZAFIZETÉSI GARANCIA