admin.pack.default.hepa-filter-s admin.common.for_vacuum_cleaner BOSCH BGB8A32W
rendelése
admin.good.parameters.OUTLENGTH 161 mm
admin.good.parameters.OUTWIDTH 113 mm
admin.good.parameters.HEIGHT 19 mm
admin.good.parameters.WASHABLE admin.good.parameters.Y
admin.good.parameters.ECO admin.good.parameters.false
admin.good.parameters.SHAPE admin.good.parameters.CYLINDER
Ajánljuk
BOSCH BGB8A32W
VACS MF0105 motorszűrő porszívókhoz
A csomagolás tartalma: (5 db)
Raktárkészleten: igen
BOSCH BGB8A32W
Illatrudak porszívóhoz
A csomagolás tartalma: (5 db)
Raktárkészleten: igen
BOSCH BGB8A32W
Illatrudak porszívóhoz
BOSCH BGB8A32W
BOSCH BGB8A32W
VACS BR0001 padlóturbókefe, univerzális
A csomagolás tartalma: (1 db)
BOSCH BGB8A32W
Padlókefe kemény padlókhoz, univerzális
A csomagolás tartalma: (1 db)
BOSCH BGB8A32W
Padlófúvóka macska- és kutyaszőrhöz, univerzális
Raktárkészleten: nincs
BOSCH BGB8A32W
Műanyag padlófej univerzális VACS BR0004, univerzális
BOSCH BGB8A32W
admin.pack.default.hepa-filter-s admin.common.for_vacuum_cleaner BOSCH BGB8A32W (HF3671)
BOSCH BGB8A32W
Műanyag fúvóka VACS BR0051, 35 mm.
BOSCH BGB8A32W
VACS BR0061 fúrófúvóka, univerzális.
BOSCH BGB8A32W
Állati szőr kefe VACS BR0071, univerzális.
BOSCH BGB8A32W
35 mm-es teleszkópos cső.
BOSCH BGB8A32W
32 mm-es teleszkópos cső.
BOSCH BGB8A32W
35 mm-es teleszkópos cső.
Raktárkészleten: nincs
Exkluzív garancia
100%-OS PÉNZVISSZAFIZETÉSI GARANCIA